Oslobađanje od plaćanja školarine za šk.god. 2012./2013.

Objavljeno: 29. Kol. 2012

|  Ključne riječi: , , , , , , , ,

Privatna sportska i jezična gimnazija FRANJO BUČAR nova je privatna gimnazija u Zagrebu.

Cilj naše gimnazije je omogućiti našim učenicima stjecanje kvalitetnih i korisnih znanja i vještina te težiti izgradnji vrijednosnih sustava i načela za život.

Sportaši su u našem posebnom interesu. Najčešće su preopterećeni svojim školskim i sportskim obvezama. Sportska gimnazija je nastala kako bi se škola i sport mogli kvalitetno upotpuniti. Zato nam je želja pomoći mladim sportašima koji nisu u mogućnosti plaćati godišnju školarinu u našoj školi da se kod nas školuju besplatno. Kako?

Možeš biti oslobođen plaćanja školarine tako što ćeš udovoljiti nekim osnovnim zahtjevima:

• moraš biti kategorizirani sportaš prema Zakonu o športu;
  • moraš biti odličan ili vrlo dobar učenik u osnovnoj školi;
  • moraš nam dokazati na razgovoru da si bašati idealan kandidat za naš gimnazijski program.

Ukoliko se nisi upisao u 1. razred željene srednje škole, kontaktiraj nas!