Javni poziv za oslobađanje od plaćanja školarine

board_bucar

Privatna sportska i jezična gimnazija FRANJO BUČAR i ove godine oslobađa dijelom ili u potpunosti učenika/e od plaćanja školarine za redovno školovanje u Gimnaziji za šk. god. 2013./2014.

Kriteriji za oslobađanje od plaćanja školarine su:
- uspjeh u 7. i 8. razredu osnovne škole;
- sklonost prema učenju stranih jezika;
- sklonost bavljenju sportom;
- intervju s kandidatom/kinjom.

Pozivamo roditelje učenika i učenike koji ove šk. god. završavaju osnovnu školu, tj. stječu pravo upisa u 1. razred gimnazije da se prijave Privatnoj sportskoj i jezičnoj gimnaziji FRANJO BUČAR, Ulica Nikole Tesle 14, Zagreb za oslobađanje od plaćanja školarine za šk. god. 2013./2014.

Zahtjev za djelomično ili potpuno oslobađanje od plaćanja školarine mora sadržavati:
- Zamolbu Gimnaziji za oslobađanje od plaćanja školarine u kojoj je detaljno navedeno zašto bi učenik stekao pravo oslobađanja;
- broj bodova koji učenik stječe na kraju 8. razreda prema Natječaju Gimnazije, a da je minimalan traženom broju za upis u gimnazije – roditelj navodi, Gimnazija provjerava u NISpuSŠ-u;
- mišljenja, uvjerenja, preporuke, potvrde, svjedodžbe i sl. kojima učenik dokazuje ostvarenje nekog od Kriterija.

Vremenik provedbe odabira učenika:
- od 1. lipnja 2013. do 14. lipnja 2013. – zaprimanje Zahtjeva za oslobađanje od plaćanja školarine – isključivo preslike dokumenata, preporučenom pošiljkom na adresu Gimnazije (dokumente ne vraćamo);
- od 17. lipnja 2013. do 20. lipnja 2013. – intervju s kandidatima;
- 20. lipnja 2013. – obavještavanje kandidata o možebitnom odabiru.

Čekamo vas!