Natjecanje BUČAR-BRK – 6. tjedan

Objavljeno: 02. Svi. 2013

  |  Ključne riječi: , , , ,

bucar-brk-6-tjedan

Završen je 6. tjedan natjecanja

POBJEDNICI 6. TJEDNA
GIMNAZIJA BUČAR
(OD 2. SVIBNJA 2013. DO 8. SVIBNJA 2013.)

Odabrali smo i posljednje Natjecatelje finalnog izvlačenja koje će se održati
SUTRA!!! Pozivamo sve na štand Gimnazije na Trg bana J. Jelačića od 10 sati!

Naj-odgovore poslali su:

1. Maksim Marinov iz Zagreba, Tomislava Pavleka 18;
2. Lorena Martinić iz Zaboka, Hum Zabočki 22;
3. Antonija Senić iz Nove Gradiške, Strmačka 3.

Hvala svima na sudjelovanju!

Natjecanje Bučar-brk Gimnazija organizira s ciljem upoznavanja Franje Bučara, tj. značaja njegovog djelovanja u sportu. Tako čuvamo našu baštinu, učimo mlade o povijesti sporta, približavamo veličinu Bučarovih ostvarenja i izgrađujemo sportski identitet Gimnazije.

Uključi se i ti! Šest tjedana trajat će učenje o životu i radu Franje Bučara. Svaki tjedan izabrat ćemo tri najbolja/najoriginalnija/najduhovitija odgovora. Ispuni Obrazac za prijavu i pošalji svoj odgovor. Sudjelovati možeš neograničen broj puta u svih šest tjedana. Svojim odgovorom postani jedan od tri tjedna pobjednika i tako se kvalificiraj u finalno izvlačenje 10. svibnja 2013. god. Pokrovitelj Natjecanja je Sportstil d.o.o. iz Zagreba.

Nagrade su:

• 1. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 700,00 (sedamsto) kuna;

• 2. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 500,00 (petsto) kuna;

• 3. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 300,00 (tristo) kuna.

Pravilnik Natjecanja

Komentari su
isključeni