UPISI U 1. RAZRED ŠK. GOD. 2017./2018.

Privatna sportska i jezična gimnazija FRANJO BUČAR upisuje učenike u 1. razred šk. god. 2017./2018. u sljedeće obrazovne programe:

- jezična gimnazija – 1 razredni odjel (do 15 učenika)
- jezična gimnazija (razredni odjel za sportaše) – 1 razredni odjel (do 15 učenika)

Upisi u 1. razred šk. god. 2017./2018. provode se putem sustava NISpuSŠ (https://www.upisi.hr/upisi), u ljetnom i jesenskom upisnom roku (i dodatnom upisnom roku).

Učenik koji ostvari pravo upisa u Gimnaziju kroz sustav NISpuSŠ-a, u Gimnaziju donosi Upisnicu, a sklapanjem Ugovora o školovanju s Roditeljem/Skrbnikom postaje učenik 1. razreda Gimnazije BUČAR.

Cijena pune školarine za jednu školsku godinu iznosi 33.300,00 kn.

Donosimo sve dostupne i relevantne dokumente kojima se propisuju uvjeti upisa učenika u 1. razred šk. god. 2017./2018. te Vas pozivamo da nas kontaktirate za sve informacije o upisu u Gimnaziju BUČAR.

Dobro došli!

Natječaj za upis učenika u I. razred srednje škole Klikni i preuzmi .PDF

Hrvatski obrazovni sustav: Klikni i preuzmi .PDF

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I.razred srednje škole u školskoj godini 2017.-2018: Klikni i preuzmi .PDF