UPISI U 1. RAZRED ŠK. GOD. 2018./2019.

PRIVATNA SPORTSKA I JEZIČNA GIMNAZIJA FRANJO BUČAR UPISUJE UČENIKE U 1. RAZRED ŠK. GOD. 2018./2019. U SLJEDEĆE OBRAZOVNE PROGRAME:

- jezična gimnazija – 1 razredni odjel (do 15 učenika)
- jezična gimnazija (razredni odjel za sportaše) – 1 razredni odjel (do 15 učenika)

Upisi u 1. razred šk. god. 2018./2019. provode se putem sustava NISpuSŠ (https://www.upisi.hr/upisi), u ljetnom i jesenskom upisnom roku te u dodatnom upisnom roku.
Kandidat koji ostvari pravo upisa u Gimnaziju kroz sustav NISpuSŠ-a u Gimnaziju donosi Upisnicu, a sklapanjem Ugovora o školovanju s Roditeljem/Skrbnikom kandidat postaje učenik 1. razreda.

Cijena školarine za jednu školsku godinu iznosi 33.300,00 kn plativo u 10 rata. Moguće je ostvariti popust od 10% u slučaju jednokratne uplate školarine te 10% za drugo dijete u školi.

Donosimo sve dostupne i relevantne dokumente kojima se propisuju uvjeti upisa učenika u 1. razred šk. god. 2018./2019. te Vas pozivamo da nas kontaktirate za sve informacije o upisu u Gimnaziju BUČAR.

Dobro došli!

Slobodna mjesta za upis na jesenskom upisom roku:

Klikni ovdje za više informacija: upisi

Natječaj za upis učenika u 1. razred srednje škole god. 2018./2019.: Klikni na poveznicu za više detalja

Privatne i vjerske škole: Klikni i preuzmi .PDF

Odluka o upisu u 1. razred šk. god. 2018./2019.: Klikni na poveznicu za više detalja

Primjeri bodovanja: Klikni i preuzmi .PDF

Publikacija iz drugih sustava: Klikni i preuzmi .PDF

Publikacija redovni: Klikni i preuzmi .PDF

Publikacija umjetnički programi i sportaši: Klikni i preuzmi .PDF

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018.-2019: Klikni i preuzmi .PDF

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole Klikni i preuzmi .PDF