BE ACTIVE 2023.

Objavljeno: 29. ruj. 2023

  |  Ključne riječi: , , , , , , ,

 

Obilježili smo Europski tjedan sporta – BE ACTIVE program – odlaskom na Medvedgrad. Ministarstvo turizma i sporta kao nacionalni koordinator Europskog tjedna sporta pod motom #BeActive i ove je godine organizirao niz aktivnosti sa željom poticanja što većeg broja građana na redovitu tjelesnu aktivnost. 

 

Redovno se uključujemo u inicijative kojima se promovira fizička aktivnost pa smo ove godine sudjelovanje u Europskom tjednu sporta uklopili u terensku nastavu. Planinarili smo do Medvedgrada te pogledali novouređeni muzejski postav. Izvrsno usklađeno druženje, učenje i šetnja šumom. Ponovit ćemo!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.