#BeAktive – pokazni sat streljaštva

Objavljeno: 13. ruj. 2016

  |  Ključne riječi: , , , , , ,

Gimnazija se ove godine uključila u veliku obitelj sudionika Europskog tjedna sporta koji organizira Europska komisija za promicanje sporta i tjelesne aktivnosti. U suradnji sa Streljačkim društvom “Savica” organizirali smo pokazni sat streljaštva za naše učenike u ponedjeljak, 12. rujna 2016. godine.

U prostorijama Društva, u Ulici Vladimira Ruždjaka 21, vježbali smo gađanje iz zračne puške i pištolja. Kako smo kroz pokušaje lakše pogađali metu, tako su nam domaćini donosili sve manje i manje mete – ali smo uspijevali i u tim pokušajima. Zabave nije nedostajalo!

Zahvaljujemo se Streljačkom društvu “Savica” na novom i zanimljivom iskustvu.

Sat streljaštva bio je – PUN POGODAK!

Pogledajte galeriju slika:
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.