BESPLATNI UDŽBENICI ČEKAJU NOVE UČENIKE

Objavljeno: 31. kol. 2016

  |  Ključne riječi: , , , , , , ,

books

Školska godina 2016./2017. počinje 5. rujna 2016. god. Učenici redovnih obrazovnih programa Grada Zagreba besplatno će koristiti školske udžbenike odabrane za određeni obrazovni program.

Udžbenike roditelji “zadužuju” u školi na godinu dana te ih na kraju nastavne godine vraćaju u školu. Učenici dobivaju radne bilježnice koje su odabrane za određene predmete i one se ne moraju vratiti u školu.

Bilježnice? Birate sami!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.