Dan otvorenih vrata 2019

DAN OTVORENIH VRATA

Pozivamo vas – sve zainteresirane učenike, roditelje, rodbinu – da nas dođete posjetiti na DAN OTVORENIH VRATA i upoznate način organizacije odgojno-obrazovnog rada u Privatnoj sportskoj i jezičnoj gimnaziji FRANJO BUČAR.

Čekamo vas u petak, 10. svibnja 2019. od 10.00 do 18.00 sati u Teslinoj 14!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.