DAN OTVORENIH VRATA

Objavljeno: 05. svi. 2014

  |  Ključne riječi: , , , , ,

dani-otvorenih-vrata

Pozivamo naše buduće učenike i sve zainteresirane mame, tate, bake, dede, tete, stričeve, ujake, bratiće, kumove itd. naših potencijalnih učenika na Dan otvorenih vrata u srijedu, 14. svibnja 2014. god. od 10 do 17 sati, a dogovorno može i ranije/kasnije.

Upoznajte buduće nastavnike/ce, pogledajte prostor Gimnazije i pitajte sve što vas o Privatnoj sportskoj i jezičnoj gimnaziji FRANJO BUČAR zanima.

Veselimo se vašim dolascima!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.