DAN ŠKOLE 2019

Dan škole obilježavamo svake godine u tjednu kada je rođendan začetnika organiziranog sporta u Hrvatskoj – Franje Bučara čije ime nosi naša škola. U GPP-u Dan škole je nenastavni dan i ove smo ga godine obilježili odlaskom u tvornicu automobila “Rimac” u Svetoj Nedelji. Učenici su pokazali veliki interes za tehnologiju proizvodnje električnih automobila i pratećih inovacija našeg najvećeg živućeg tehnološkog inovatora. Imali smo puno pitanja za našu voditeljicu koja je rado provela upućenu grupu kroz postrojenja u kojima je, većinom, fotografiranje bilo zabranjeno.

Po povratku u Zagreb smo na Mirogoju posjetili grob Franje Bučara gdje tradicionalno vodimo učenike kako bismo mu odali počast paljenjem svijeća. Bučarovi učenici – spoj suvremenog i tradicionalnog!

Komentari su
isključeni