Djedice za dječicu

Objavljeno: 22. pro. 2014

  |  Ključne riječi: , , , , ,

U prvoj hrvatskoj Utrci Djedova Božićnjaka koja je organizirana 21. prosinca 2014. sudjelovalo je nekoliko stotina djedica. I mi! Nažalost, došlo je malo učenika pa smo pozvali i nastavnike, a i roditelje. Crveni križ prikupio je dovoljno božićnih paketića za djecu Gunje te je humanitarna akcija uspjela uz veliko veselje trkača.
 

Pogledajte galeriju slika:

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.