DODJELA DRŽAVNE NAGRADE ZA SPORT “FRANJO BUČAR” ZA 2016. GODINU

Objavljeno: 31. sij. 2017

  |  Ključne riječi: , , , ,

Dodjela Državne nagrade za sport “Franjo Bučar” za 2016. godinu održala se, s malim zakašnjenjem, 16. siječnja 2017. god. u dvorani Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Našoj gimnaziji veliku čast i povjerenje ukazao je Središnji državni ured za šport pozvavši nas drugu godinu kao organizatora umjetničkog dijela programa Dodjele i naše učenike kao svoje goste. Time smo ostvarili želje i nastojanja – učenici Gimnazije BUČAR za Nagradu FRANJO BUČAR!

Talentiran, uporan i savjestan maturant Lovro nastupio je na Dodjeli sa svojom plesnom partnericom Leom otplesavši dvije zahtjevne i izvrsno izvedene plesne koreografije. Mladi plesači članovi su Športskog plesnog kluba ZAGREB te pod vodstvom Nicolasa Quesnoita, trenera sportskog plesnog para, osvajaju brojna odličja i priznanja na domaćim i međunarodnim natjecanjima.

Do sljedeće godine – uvježbavamo novi program za nastup!

Pogledajte galeriju slika:
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.