FINANCIJSKA PISMENOST U EUROPSKOM TJEDNU NOVCA

Objavljeno: 18. ožu. 2018

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

Povodom Europskog tjedna novca, bili smo gosti Hrvatske poštanske banke. Kroz predavanje stručnjaka, naučili smo o mogućnostima koje banka nudi klijentima, a posebnu pozornost posvetili su mladima koji tek ulaze u svijet financija.

Naglasak predavanja bio je na informiranju učenika o potrebi osiguravanja sigurnosti u internetskim financijskim transakcijama (prepaid kartice) te na potrebi štednje. Kultura štednje gradi se u tržišnim gospodarstvima kroz poticanje i nagrađivanje štediša, a to nam je posebno korisno.

Zahvaljujemo HPB-u na korisnom predavanju i gostoprimstvu. Do sljedećeg susreta – štedimo!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.