FINANCIRANJE MEĐUMJESNOG PRIJEVOZA

Objavljeno: 08. ruj. 2017

  |  Ključne riječi: , , , , , , , , ,

zet

I ove školske godine, sukladno Odluci o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2017./2018. Vlade Republike Hrvatske, (su)financira se međumjesni prijevoz redovitim učenicima srednjih škola.

Donosimo sve dokumente u svezi provedbe Odluke. Za pojašnjenje, javite se Gimnaziji.

Sretan put u školu i još sretniji povratak iz škole našim učenicima i nastavnicima!

 

Preuzmite dokumente za više informacija:

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.