HUMANITARNA AKCIJA – DONACIJA ZA PUČKU KUHINJU

Objavljeno: 24. pro. 2021

  |  Ključne riječi: , , , , , ,

 

Za pučku kuhinju časnih sestara Misionarke ljubavi naš nastavnik Vjeronauka organizirao je sve učenike i nastavnike škole u prikupljanju donacija u živežnim namirnicama za potrebe rada pučke kuhinje čije ručkove koriste potrebiti sugrađani.
 
Svoju donaciju odnijeli smo u samostan Dom Majke Terezije u Jukićevoj i primili veliku zahvalu za iskazivanje podrške rada sestara, a najveća nam je zahvala bio osjećaj činjenja dobrog djela koji smo odnijeli iz samostana.
 
Nastavljamo s odgojem suosjećanja i tolerancije!  
 
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.