ISKAZIVANJE PRIGOVORA NA NESLUŽBENE REZULTATE ISPITA DRŽAVNE MATURE U LJETNOM ROKU 2022./2023.

Objavljeno: 11. srp. 2023

  |  Ključne riječi: , , , , ,

Maturanti koji će nakon uvida u neslužbene rezultate ispita državne mature u ljetnom roku 2022./2023. i svoje ispitne knjižice imati osnovu, mogu na objavljene rezultate uložiti prigovor. Prigovore na rezultate zaprimat ćemo u školi u petak, 14. srpnja od 9 do 11 sati. Nakon uvažavanja ili odbijanja prigovora, NCVVO će objaviti službene rezultate ispita državne mature u srijedu, 19. srpnja 2023. godine.
Želimo svima puno uspjeha.
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.