ISTIČE ROK ZA PRIJAVU OBRAZOVNIH PROGRAMA U LJETNOM UPISNOM ROKU

roko
 

U srijedu, 6. srpnja 2016. u 12:00 sati zaključat će se liste prioriteta kandidata za upis u 1. razred šk. god. 2016./2017. – ljetni rok. Nakon toga, roditelji i učenici odlaze u osnovnu školu učenika potpisati Prijavnice do 8. srpnja 2016. godine u 15:00 sati. Sljedeći tjedan, od 11. do 15. srpnja 2016. god. roditelji i učenici dolaze u srednju školu učenika potpisati Upisnice i sklopiti Ugovor o školovanju.

Dobro došli, prvašići!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.