IZVJEŠTAJ VOLONTERSKOG TJEDNA

Objavljeno: 08. srp. 2016

  |  Ključne riječi: , , , ,

volonteri-bucar
 
U ovogodišnjem Tjednu volontiranja sudjelovali smo zajedničkom akcijom Udruge “Uspon” i Gimnazije. Cilj je postignut, sudionici su višestruko nagrađeni za svoje volontiranje te smo postali dio volonterske obitelji Hrvatske. Do sljedeće prigode – ZAVOLONTIRAJ SE!
 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.