KALENDAR DRŽAVNE MATURE U ŠK. GOD. 2015./2016. – LJETNI ROK

Objavljeno: 23. svi. 2016

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

calendar

 
Maturanti, donosimo vam Kalendar državne mature u šk. god. 2015./2016. – ljetni rok. Vjerujemo da ste s Kalendarom već dobro upoznati i da ste aktivni u pripremama za polaganje mature – kako u školi, tako i samostalno.

Puno uspjeha na ispitima!

Sretno!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.