KALENDAR ISPITA DRŽAVNE MATURE – LJETNI ROK, NOVO

Objavljeno: 08. svi. 2020

  |  Ključne riječi: , , , ,

Dragi maturanti,

MZO je objavio novi Kalendar i vremenik ispita državne mature u ljetnom roku šk. gpd. 2019./2020., a koji je promijenjen zbog izvanredne situacije zadnjih mjeseci. Pogledajte Kalendar u nastavku.Učite i puno uspjeha želimo! 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.