LANA U OKU MEDIJA – DNEVNIK HTV-a

Objavljeno: 02. pro. 2015

  |  Ključne riječi: , , , ,

Veliko zanimanje sportskih novinara Lana uživa od osnovne škole. Pogledajte prilog iz Dnevnika HTV-a, snimljen i u našoj školi, u kojem se pohvaljuje i vrednuje Lanin klizački i školski uspjeh, a što je prepoznala i gđa. Sunčica Findak, novinarka čiji rad promiče i propituje znanost i obrazovanje u Hrvatskoj.

Gimnazija zahvaljuje HTV-u na promicanju vrijednosti obrazovanja mladih sportaša.

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.