ISTIČE ROK ZA PRIJAVU OBRAZOVNIH PROGRAMA U LJETNOM UPISNOM ROKU

Objavljeno: 07. srp. 2017

  |  Ključne riječi: , , , ,

ljetni-upisni-rok

Sustav e-upisa u ponedjeljak, 10. srpnja 2017. god. u 12.00 sati, zaključava odabrane upisne liste prioriteta kandidata. Onemogućit će se daljnje mijenjanje prijavljenih srednjih škola, prioriteta prijava i programa obrazovanja. Kandidati će u odabranoj školi i programu ostvariti pravo upisa prema prioritetu koji su u sustavu zaključali.

Nakon 12.00 sati, u ponedjeljak, moguće je početi ispisivati prijavnice za upis koje kandidati donose u svoje osnovne škole ili šalju u Središnji prijavni ured. Prijavnice moraju biti evidentirane u sustavu e-upisa najkasnije 12. srpnja 2017. god. do 15 sati ili do 18 sati (osnovne škole evidentiraju do 18 sati).

Za upis u našu školu, nakon dostave prijavnice u osnovnu školu, potrebno je od 13. do 19. srpnja 2017. god. sklopiti Ugovor o školovanju i potpisati upisnicu. Tada postajete gimnazijalac/ka Gimnazije BUČAR!

Dobro nam došli, prvašići!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.