GENERACIJA MATURANATA 2016./2017.

Objavljeno: 31. svi. 2017

  |  Ključne riječi: , , , ,

Nakon četiri dugih, ali i kratkih školskih godina, došao je trenutak oproštaja od izvrsnog 4.A razreda. Sve četiri godine bili su vrijedni i pristojni učenici, na čast školi i roditeljima. Nije nam bilo svejedno kada su odlazili zadnjeg nastavnog dana, ali neizbježnost odrastanja i nastavljanja životnog puta dio je školskog života.

Želimo vam puno uspjeha na ispitima državne mature, uspjeh pri upisu na željeni fakultet, a najvažnije – budite pošteni i vrijedni ljudi!

Pogledajte galeriju slika:
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.