Međunarodni dan bijelog štapa

Objavljeno: 22. lis. 2012

  |  Ključne riječi: , , , , ,

Ovaj tjedan nam je započeo Međunarodnim danom bijelog štapa. Svjetskim danom slijepih osoba 15.10.2012. Povodom toga dana na današnji dan, naša je Škola posjetila Hrvatsku knjižnicu za slijepe i slabovidne gdje smo razgovarali s Vojinom Perićem glumcem u ansamblu Kazališta slijepih i slabovidnih Novi život. Također smo razgledali stalni postav Tifološkog muzeja.

Pogledajte galeriju slika:
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.