Natjecanje BUČAR-BRK – 2. tjedan

Objavljeno: 04. tra. 2013

  |  Ključne riječi: , , , ,

bucar_2_tjedan

Završen je 2. tjedan natjecanja

POBJEDNICI 2. TJEDNA
BUČAR – SPORTSKA NAGRADA
(OD 28. OŽUJKA 2013. DO 3. TRAVNJA 2013.)

Novi/stari Natjecatelji finalnog izvlačenja 10. svibnja 2013. god. su:

1. Alen Žigić iz Bošnjaka, Antuna Mihanovića 64;
2. Maksim Marinov iz Zagreba, Tomislava Pavleka 18;
3. Antonio Vrbanec iz Maruševca, Jurketinec 2.

Čestitamo i pozivamo na daljnje sudjelovanje!

Natjecanje Bučar-brk Gimnazija organizira s ciljem upoznavanja Franje Bučara, tj. značaja njegovog djelovanja u sportu. Tako čuvamo našu baštinu, učimo mlade o povijesti sporta, približavamo veličinu Bučarovih ostvarenja i izgrađujemo sportski identitet Gimnazije.

Uključi se i ti! Šest tjedana trajat će učenje o životu i radu Franje Bučara. Svaki tjedan izabrat ćemo tri najbolja/najoriginalnija/najduhovitija odgovora. Ispuni Obrazac za prijavu i pošalji svoj odgovor. Sudjelovati možeš neograničen broj puta u svih šest tjedana. Svojim odgovorom postani jedan od tri tjedna pobjednika i tako se kvalificiraj u finalno izvlačenje 10. svibnja 2013. god. Pokrovitelj Natjecanja je Sportstil d.o.o. iz Zagreba.

Nagrade su:

• 1. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 700,00 (sedamsto) kuna;

• 2. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 500,00 (petsto) kuna;

• 3. nagrada:

poklon-paket ERREA sportske opreme u vrijednosti 300,00 (tristo) kuna.

Pravilnik Natjecanja

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.