Neslužbeni rezultati ispita državne mature u utorak 9.7.2013.

Objavljeno: 08. srp. 2013

  |  Ključne riječi: , , ,

nesluzbeni rezultati mature

Neslužbeni rezultati ispita državne mature

MATURANTI!!!
Podsjetnik da će u utorak, 9. srpnja 2013. god. biti objavljeni neslužbeni rezultati ispita državne mature.

Ukoliko bude potrebe, imate pravo podnijeti žalbu na rezultate Školskom ispitnom povjerenstvu koje zaprima žalbe u zbornici Gimnazije u srijedu i četvrtak (10. i 11. srpnja 2013. god.) od 10.00 do 12.00 sati.

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.