NOVI KALENDAR POLAGANJA DRŽAVNE MATURE

Objavljeno: 22. sij. 2020

  |  Ključne riječi: , ,

 
Kalendar ove školske godine uveliko se mijenja zbog potrebe nadoknade izgubljenih nastavnih dana pa je tako i NCVVO objavio NOVI Kalendar i vremenik polaganja ispita državne mature u šk. god. 2019./2020. – i za ljetni i za jesenski rok.
 
Dragim maturantima želimo puno uspjeha uz podsjetnik – ispite je potrebno prijaviti do 15. veljače 2020., nakon toga nije moguće prijaviti ispite državne mature koje želite ili morate polagati u ljetnom roku.
 
 

 

 Kalendar i vremenik provedbe ispita ljetni rok 2019.-2020.

 


 

 Kalendar i vremenik provedbe ispita jesenski rok 2019.-2020.

 


 

 Prirucnik 2019.-2020.

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.