OBAVIJEST ZA MATURANTE – REZULTATI ISPITA DM-a

Objavljeno: 10. srp. 2015

  |  Ključne riječi: , , , , ,

rezultati

 
Neslužbene rezultate matura moći ćete pogledati od 13. srpnja na svojim stranicama. Ako smatrate da ste zakinuti za neki bod, možete uložiti službeni prigovor u Gimnaziji 15. srpnja 2015. god. od 9.00 do 11.00 sati. Konačni rezultati bit će objavljeni 20. srpnja.

Oni učenici koji će pristupiti pisanju ispita državne mature u jesenskom roku, svoje ispite za taj rok moraju prijaviti najkasnije do 24. srpnja 2015. god.
 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.