Odluka o sufinanciranju međumjesnoga javnog prijevoza

Objavljeno: 07. velj. 2013

  |  Ključne riječi: , , , , , ,

javni-prijevoz

Odluka o sufinanciranju međumjesnog javnog prijevoza za redovite učenike srednjih škola u razdoblju siječanj – lipanj 2013. godine

Vlada Republike Hrvatske na sjednici održanoj 10. siječnja 2013. godine donijela je Odluku o sufinanciranju međumjesnoga javnog prijevoza za redovite učenike srednjih škola u razdoblju siječanj – lipanj 2013. godine. Sukladno Odluci, svi redoviti učenici koji su ostvarili pravo na sufinancirani prijevoz u razdoblju rujan – prosinac 2012. godine, to pravo ostvaruju i prema novoj Odluci.

Kliknite ovdje i saznajte više na stranicama MZOS-a

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.