POČETAK DRUGOG POLUGODIŠTA – 12. SIJEČNJA 2017.

Objavljeno: 29. pro. 2016

  |  Ključne riječi: , , ,

rasporedi

Privatna sportska i jezična gimnazija FRANJO BUČAR nastavu drugog polugodišta započinje sukladno Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2016./2017., odnosno, 12. siječnja 2017. godine.

Odluku da nastavu u drugom polugodištu započnemo realizirati prema planiranom kalendaru i sukladno Odluci, a ne od 16. siječnja 2017. godine, donijeli smo zbog brojnih aktivnosti planiranih Godišnjim planom i programom, realizacije blokovske nastave u 3. i 4. razredu i završetka nastavne godine – 14. lipnja 2017. godine (srijeda).

Gimnazija BUČAR organizira učenje/ponavljanje nastavnog gradiva za učenike svih razreda u razdoblju od 9. siječnja 2017. do 11. siječnja 2017. godine. Raspored prilažemo!

Vidimo se u školi!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.