POČINJE PROVEDBA ISPITA DRŽAVNE MATURE

Objavljeno: 05. lip. 2019

  |  Ključne riječi: , , , , , ,

U srijedu, 05. lipnja u našoj školi započela je provedba ispita državne mature. U dane provedbe ispita u našoj školi nastava za 1., 2. i 3. razred organizra se po posebnom rasporedu. Dani kada ćemo posebno organizirati nastavu za niže razrede su: srijeda, 05. lipnja, petak, 07. lipnja (uopće nema nastave) i srijeda, 12. lipnja.

Prvi maturalni ispit je iz Kemije, a posljednji iz Matematike, 26. lipnja. Raspored provedbe možete vidjeti u nastavku

-PDF datoteka: preuzmi ovdje

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.