PODNOŠENJE PRIGOVORA NA OBJAVLJENE REZULTATE DRŽAVNE MATURE – LJETNI ROK 2018./2019.

Objavljeno: 10. srp. 2019

  |  Ključne riječi: , , , , ,

Čestitamo svim maturantima na položenim ispitima državne mature – prema neslužbenim rezultatima!

Ako postoji osnovani razlog, sukladno Pravilniku o polaganju ispita državne mature, možete na priloženo bodovanje ispita državne mature uložiti prigovor. Obrazac prigovora nalazi se ispod ovog teksta, a isti ispunjavate i donosite u Gimnaziju u petak, 12. srpnja 2019. god. isključivo u razdoblju od 9 do 10 sati. O opravdanosti podnesenog prigovora odlučuje Školsko ispitno povjerenstvo koje će se sastati po isteku vremenskog roka te koje podneseni prigovor prosljeđuje NCVVO-u. O stvarnom usvajanju istog odlučuje isključivo NCVVO.

Nakon navedenog termina zaprimanja prigovora u petak, Gimnazija više neće zaprimati pisane prigovore na bodovanje ispita državne mature u ljetnom roku 2018./2019.

Za dodatna pojašnjenja, nazovite nas.

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.