Privremena obustava nastave – obavijest

Objavljeno: 12. ožu. 2020

Obavještavamo roditelje i učenike o odluci Školskog odbora Privatne sportske i jezične gimnazije FRANJO BUČAR sa sjednice održane 12. ožujka u 9.50 sati,  o proglašavanju 12., 13. 16. i 17 ožujka NENASTAVNIM DANIMA. Kao privatna škola nismo bili u štrajku ove šk. god. te imamo mogućnost, ako bude potrebe, odrade otkazane nastave.


O proglašenju nenastavnih dana smo obavijestili kabinet Ministrice obrazovanja i Gradski ured za obrazovanje.


Pratimo za daljnje objave i odluke MZO-a i obavještavamo vas o svim novostima.

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.