1. ROĐENDAN NAŠE ŠKOLE

Objavljeno: 04. ožu. 2016

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

Nakon četiri godine konačno smo dočekali naš 1. rođendan. Naša škola osnovana je 29. veljače 2012. godine, sasvim slučajno, na prijestupni datum. Ove godine naši će prvi maturanti (prva generacija koju smo vodili od 1. razreda) završiti srednju školu. Koliko su samo narasli i sazreli u ove četiri godine…

Nekada prazni zidovi školskog prostora sada su puni uspomena, a u prazne klupe svake godine sjeda sve više učenika!

Sretan 1. rođendan Gimnaziji BUČAR!

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.