ROK ZA PRIGOVORE

Objavljeno: 14. srp. 2021

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

Danas u podne NCVVO objavljuje neslužbene rezultate ispita državne mature. Ako uočite potrebu, rok za podnošenje prigovora na ispravak ispita je petak, 16.7. do 11 sati u školi nakon čega će Školsko ispitno povjerenstvo održati sjednicu!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.