ŠETNJA ZAGREBAČKOM GLAZBENOM BAŠTINOM

Objavljeno: 18. tra. 2018

  |  Ključne riječi: , , , , ,

Njegujući kulturni identitet i poznavanje glazbene povijesti Zagreba, nastavnica Glazbene umjetnosti osmislila je i organizirala Šetnju glazbenim Zagrebom.

U utorak, 17. travnja 2018. god. posjetili smo HNK, Muzičku akademiju, Glazbeni zavod, mjesto rodne kuće Vatroslava Lisinskog u Ilici, Gornjogradsko kazalište, Meštrovićevu galeriju, eksterijere snimanja najboljeg hrvatskog filma “Tko pjeva zlo ne misli”, Institut za povijest, Klovićeve dvore, crkvu sv. Katarine, Muzej Grada Zagreba…

U Europskoj godini obilježavanja kulturne baštine, podsjetili smo se na dio te upoznali dio glazbene materijalne baštine grada Zagreba koja je većinom razasuta Donjim i Gornjim gradom. Dvosatna šetnja bila je dovoljna za početak!

Vidimo se na novim aktivnostima!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.