SINERGIJA U MAKSIMIRU

Objavljeno: 30. lis. 2015

  |  Ključne riječi: , , , , , ,

outwardboundcroatia

 

Brojne pedagoške, odgojne i razvojne metode spojit ćemo pod zajedničkim nazivom – TZK U MAKSIMIRU!
 
U utorak, 3. studenog 2015. god., učenici će, u pratnji nastavnika, sudjelovati u uzbudljivom jednodnevnom programu koji je namijenjen ljubiteljima pravih uzbuđenja. Iskustveno učenje u prirodi može biti moćan alat vlastitog razvoja, pogotovo u kombinaciji s grupnom refleksijom.
 
Naš poligon bit će priroda, a najveći izazov pobjeda vlastitih strahova. Izazovi koji će vam biti postavljeni, sigurno će otkriti talente koji se kriju u vama.

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.