SUFINANCIRANJE PRIJEVOZA UČENIKA

Objavljeno: 04. ruj. 2023

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

 
I ove godine Vlada RH sufinancira međumjesni prijevoz učenicima, ali i onima kojima je kuća od mjesta školovanja udaljena najmanje 5 km. Donosimo sve dokumente iz kojih možete dobiti potpunu informaciju, a za pomoć – nazovite u školu!
 
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.