SUFINANCIRANJE PRIJEVOZA UČENIKA

Objavljeno: 06. ruj. 2022

  |  Ključne riječi: , , , , , , , , ,

Donosimo Odluku Vlade RH o sufinanciranju prijevoza učenika. Ako niste sigurni ostvaruje li učenik/ca pravo na povrat iznosa ili dijela iznosa plaćene mjesečne karte za javni prijevoz koji koristi na putu do škole, nazovite nas za dodatna pojašnjenja!

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.