(SU)FINANCIRANJE MEĐUMJESNOG PRIJEVOZA

Objavljeno: 20. sij. 2015

  |  Ključne riječi: , , , , , , , , ,

zet-bus-tram

 
U šk. god. 2014./2015. MZOS (su)financira troškove međumjesnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola. Pročitajte “Odluku o kriterijima i načinu financiranja troškova prijevoza redovitih učenika srednjih škola u razdoblju siječanj – lipanj 2015. godine”.
 
Preuzmite dokumente za više informacija:

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.