(SU)FINANCIRANJE TROŠKOVA JAVNOG PRIJEVOZA

Objavljeno: 08. ruj. 2014

  |  Ključne riječi: , , , , , , , ,

zet

 
U šk. god. 2014./2015. MZOS (su)financira troškove prijevoza redovnih učenika srednjih škola. Pročitajte “Uputu o načinu provođenja odluke o kriterijima i načinu financiranja troškova prijevoza redovitih učenika srednjih škola u razdoblju rujan – prosinac 2014. godine”.
 
Preuzmite dokumente za više informacija:

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.