Tjedan kulture i znanosti

Objavljeno: 26. stu. 2013

  |  Ključne riječi: , , ,

Nakon oduševljenja Godišnjim koncertom Ansambla „LADO“ koji smo posjetili 19. studenog u Koncertnoj dvorani „Vatroslav Lisinski“, zabavnu stranu upoznavanja Sunčevog sustava, u sklopu nastave Geografije, kreirali smo na istoimenoj izložbi u Tehničkom muzeju 20. studenog 2013. god.

Pogledajte galeriju slika:

 

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.