TREĆI ROĐENDAN GIMNAZIJE

Objavljeno: 20. ožu. 2024

  |  Ključne riječi: , , , ,

Dana 29. veljače 2024. naša je škola proslavila 3. rođendan, dan osnutka škole! Slučajnost dana osnutka je izvor veselja i slavlja svake prijestupne godine. Slučajno ili, podsvjesno, namjerno, škola je osnovana u olimpijskoj godini. Uvijek u duhu odgoja, obrazovanja i podrške učenicima u raznim posebitostima, škola napreduje i raste!
 
Hvala nastavnicima što su svoj rad, znanje i integritet utkali u našu školu, a roditeljima zahvala na povjerenju u naš rad. 

gimnazija bucar ucenici
Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.