UČENJA TIJEKOM PROLJETNOG ODMORA UČENIKA

Objavljeno: 12. tra. 2017

  |  Ključne riječi: , , , , ,

raspored-fejs

Nakon zasluženog odmora, čekamo vas na učenjima sljedeći tjedan. Maturantima organiziramo pripreme za državnu maturu, a 1. – 3. razredima organiziramo učenja/ponavljanja prije početka završetka školske godine. Očekujemo vas u velikom broju!

Gimnazija neće raditi u ponedjeljak, 17. travnja 2017. godine jer je blagdan – Uskršnji ponedjeljak.

Svim učenicima, roditeljima i zaposlenima koji slave čestitamo Uskrs!

Pogledajte raspored:

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.