UPISI – RAZREDNI ODJELI ZA SPORTAŠE

Objavljeno: 25. svi. 2015

  |  Ključne riječi: , , , , ,

Osmaši!!! Danas je započelo iskazivanje interesa za upis u razredne odjele za sportaše u sustavu NISpuSŠ-a. Traje do 28. svibnja pa požurite kroz sustav NISpuSŠ-a zatražiti „sportske bodove“ svog nacionalnog sportskog saveza.

 

upisi

Komentari su
isključeni

Kako bismo bili u skladu s novom Općom odredbom o zaštiti podataka ažurirali smo našu politiku privatnosti i upotrebe kolačića. Kolačiće koristimo kako bismo mogli ispravno prikazati sadržaj i analizirati korištenje web stranice.

U svakom trenutku možete blokirati kolačiće pomoću odgovarajuće postavke web preglednika. Ukoliko blokirate kolačiće, upotreba ove web stranice možda neće biti u potpunosti moguća.

Želite li saznati više o privatnosti i kolačićima, molimo Vas da pročitate Pravila privatnosti i Postavke kolačića.